Jeśli myślisz o jakiejkolwiek zmianie w swoim wyglądzie, chciałabyś odświeżyć lub całkowicie odmienić swoją garderobę i wybrać się na przyjemne zakupy nie martwiąc o to czy znowu Twoja szafa nie zapełni się zbędnymi rzeczami?

Zapraszam Cię na bezpłatne spotkanie przy kawie, podczas którego poznamy się trochę lepiej, powiesz mi o sobie, o swoich oczekiwaniach i o tym co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie. Wspólnie zastanowimy się jak tych zmian dokonać, bez sztywnych ram, analiz, ustaleń.Jeżeli spodobają Ci się moje propozycje to możemy przejść do kolejnego etapu, którym będzie generalny przegląd Twojej szafy. Zostawimy w niej to co będzie Ci potrzebne a pozbędziemy się tych ciuchów, które od dawna zalegają nienoszone. Przeznaczymy na to tyle czasu ile będzie trzeba.

Następny krok, na który również sama musisz się zdecydować, to wspólne zakupy. Również bez patrzenia na zegarek. Wcześniej określimy ich zakres (ubrania, dodatki, biżuteria) i Twoje możliwości finansowe.

Na Twoje życzenie możemy też zająć się makijażem i fryzurą.
Całość naszych poczynań i efekt końcowy utrwalę na zdjęciach.Działam na terenie Poznania, Murowanej Gośliny i okolic, nie wykluczam jednak dojazdów do innych miast. Nasza współpraca może być kontynuowana na różnych płaszczyznach.

Jestem pewna, że w swojej nowej odsłonie poczujesz się naprawdę dobrze i kobieco. A co najważniejsze: naturalnie!
Warunkiem jest to, że będziesz na to w pełni zdecydowana a wszystkie propozycje oraz zmiany będą przez Ciebie w pełni zaakceptowane. Do tego pozytywne nastawienie i dobry humor!
Cały zakres usług w przystępnych cenach, przekonaj się sama i zadzwoń lub napisz:kom. 600 181 554
mail: honoratowe@gmail.com

Do zobaczenia!
Honorata

Zapraszam też na mojego bloga:
http://familijnie.blogspot.com/